Z důvodu celozávodní dovolené 🏝️ u našich dodavatelů se může doručovací lhůta 🕑 prodloužit až o 1 týden. Děkujeme za pochopení.

Radíme: Jak na předsíně – velké, malé i tmavé

Předsíň již dávno není synonymem pro rozvrzaný botník s pokřivenou lžičkou, věšák z překližky a oprýskané věšáky na oblečení. Trend poslední doby se zaměřil i na tento (jinak velmi opomíjený) prostor, který však často rozhoduje o prvním dojmu vaší návštěvy, zvědavé sousedky či doručovatele zásilky.

Moderni_predsinova_stena_s_ calounenymi_panely

Kromě dobrého prvního dojmu má však předsíň ideálně sloužit i jako praktické úložné místo pro naše věci. Jak však můžeme předsíň proměnit v moderní a příjemný prostor? Klíčem k úspěchu jsou moderní předsíňové stěny s čalouněnými panely, které dokáží zvýraznit design i multifunkční využití této místnosti.


TIP: Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak předsíň oživit, je použití čalouněných panelů.


calounene_panely_na_zed

Proč zrovna čalouněné panely?

Čalouněné panely na zeď přidávají do prostoru texturu, měkkost a dodávají ji tak sofistikovaně elegantní vzhled. Můžete si vybrat čalouněný panel ve stejném odstínu, jako je dekor předsíňové stěny nebo v kontrastní barvě pro výraznější efekt. Vhodně zvolená kombinace dekoru předsíňové stěny a čalouněných panelů vám v domácnosti vytvoří útulnou a moderní atmosféru.

Barva předsíňové stěny hraje zásadní roli!

Čalouněné panely na zeď mohou být vyrobeny z nejrůznějších látek i materiálů. Může se jednat o kvalitní textil nebo koženku, které nabízejí širokou škálu barevných možností.


TIP: V našem e-shopu naleznete u předsíňových stěn až 24 variant barev čalouněných panelů!


Barevné předsíňové stěny přitahují pozornost na první pohled a dodávají do prostoru živost a originalitu. Zda si vyberete odvážnou barvu, která ladí s celkovým designem interiéru, nebo zvolíte tlumenější kombinaci pro zachování elegantního stylu, to je již jen čistě na vás.

 3Čalouněná předsíňová stěna Haidi

 7 399 Kč                               6 199 Kč


Zařizujeme prakticky – botník s lavicí

Moderní předsíňová stěna by však neměla v prostoru sloužit pouze jako „doplněk“, je také důležité zvážit její funkčnost. Předsíňová stěna s botníkem je skvělým řešením pro organizaci obuvi a udržení pořádku v prostoru. Moderní předsíňové stěny s čalouněnými panely nabízejí kombinaci botníku s lavicí, a tak plní několik funkcí zároveň. Navíc je takto kombinovaný botník s lavicí pohodlný, praktický a překvapivě prostorný.


1_1

Bílý sedací botník s čalouněným čelem Xena   

 7 399 Kč                                         6 199 Kč


Úložný prostor v předsíni

Další možnou kombinací je také předsíňová stěna s úložným prostorem. Využití úložných prostorů předsíňové skříně je klíčové pro udržení čisté a upravené předsíně. Můžete tak zvolit stěnu s vestavnými skříňkami, zásuvkami a policemi. Získáte dostatek úložného prostoru na spořádané uložení věcí denní potřeby: kabátů, šátků, klíčů a dalších potřeb, které potřebujete mít neustále po ruce.  

Jak zařídit malou předsíň?

Malé předsíně představují při zařizování výzvu, ale se správným přístupem lze vytvořit moderní a funkční prostor i v omezeném prostoru. Minimalismus je tak pro malé předsíně ideálním stylem, protože je jednoduchý a praktický. Předsíňová stěna do malých prostor by měla být kompaktní a šikovně využít každý centimetr. Zde se nabízí možnosti využití předsíňové stěny s botníkem a odkládací policí, případně můžete zvolit stěnu, která kombinuje botník s lavicí a předsíňovou skříň (ideálně také se zrcadlem). Takto vám i malý prosto poskytne velký úložný potenciál.

Tmavé předsíně opticky rozjasnit

Barevná předsíňová stěna navíc pomůže malý prostor oživit a dodat mu osobitý styl. Světlé a svěží barevné kombinace opticky rozšíří prostor a dodají mu energii. Funkční malá předsíňová stěna je skvělým řešením pro jednoduchou organizaci věcí a nabízí moderní, estetický vzhled.


TIP: V malých prostorách je skvělé využít předsíňové stěny se zrcadlem. Zrcadla opticky zvětšují prostor, a tak i v nejmenší předsíni dokáží vyčarovat světlý a vzdušný dojem.


Do tmavších interiérů je pak skvělou volbou bílá předsíňová stěna. Kombinace bílého povrchu a vhodně zvolené barvy látky zajistí čistý a přirozený vzhled, ale také opticky větší prostor.

2_1

Sestava do chodby Gala sonoma  

8 899 Kč                          7 799 Kč 


Pomoc s výběrem a záruka kvality 

Širokou nabídku moderních předsíňových stěn naleznete v této kategorii a věříme, že si z naší široké nabídky vyberete. Pokud se svým výběrem potřebujete poradit, kdykoli nás kontaktujte na naší e-mailové adrese či telefonním čísle a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Předsíňové sestavy, které nabízíme, odebíráme přímo z výroby, a tak za jejich kvalitu, proces zpracování i jakost látek, ručíme.